• UZSC H1 WATERPOLO zaterdag speeldag man

  • UZSC H1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brink, Mike van denTechnische stafCoach
    Haas, Arjan deTechnische stafAssistent-Coach
    Rooijen, Kitty vanTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 18:50ZPB H&L Productions H1 - UZSC H1Inge de Bruijn Zwembad
    5 feb. 19:30UZSC H1 - ZVL-1886 Center H1De Krommerijn
    12 feb. 19:25UZSC H1 - Het Ravijn H1De Krommerijn
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    23 jan.PSV H1 - UZSC H16 - 9
  • Poulestanden UZSC H1 (HERB Heren (Bond))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AZC H11716012381399948
    2ZV De Zaan H11813322551609542
    3Het Ravijn H11612132311577437
    4Polar Bears H11611321971286936
    5UZSC H11610331921326033
    6Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1169251931732029
    7WIDEX GZC DONK H1149141811404128
    8ZVL-1886 Center H116619161181-2019
    9Schuurman BZC H1154110156216-6013
    10ZPB H&L Productions H1164012158202-4412
    11De Ham H114329140184-4411
    12PSV H1162113143240-977
    13Waterpolo Den Haag (SG) H1151014102188-863
    14SVH H1151014129236-1073
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bersselaar, Bram van denTeamspeler
    Gielen, LuukTeamspeler
    Hoepelman, BenjaminTeamspeler
    Jong, Joep deTeamspeler
    Kastrop, FlemmingTeamspeler
    Rouwenhorst, JeroenTeamspeler
    Westerveld, JoranTeamspeler
    Wijnhoven, GiesTeamspeler
    Willemsen, SookTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    ZPB H&L Productions H1

    VS

    UZSC H1

    29 januari 202218:50 uur
    Inge de Bruijn Zwembad Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    UZSC H1

    Heren (Bond)

    12,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    8,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,06

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd