• UZSC H6 WATERPOLO zaterdag speeldag man

  • UZSC H6

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 apr. 15:45UZSC H6 - Watervlo H3De Krommerijn
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.UZSC H6 - De Aalscholver H27 - 4
    6 apr.Zwemvereniging Utrecht H4 - UZSC H611 - 8
  • Poulestanden UZSC H6 ( 2e klasse B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Aquarijn H22015142031426146
    2DJK-ZAR H32112181631402337
    3AZ&PC De Futen H22111281941811335
    4ZV De Zaan H62011271591401935
    5De Otters Het Gooi H22111281531401335
    6ZPC AMERSFOORT H72110381601421833
    7Zwemvereniging Utrecht H42010010138136230
    8Watervlo H321939156152430
    9ZPC Woerden H2218310136142-627
    10De Aalscholver H2208111148156-825
    11UZSC H6215115117178-6116
    12IJsselmeer H1213315111189-7812
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Avest, Jan Willem terTeamspeler
    Bemmel, Mathijs vanTeamspeler
    Chang, StevenTeamspeler
    Debets, RobTeamspeler
    Depla, MauritsTeamspeler
    Depla, StafTeamspeler
    Gijsen, RonaldTeamspeler
    Jacobs, BartTeamspeler
    Jansen, FlorisTeamspeler
    Moens, Dirk-JanTeamspeler
    Montanarella, FedericoTeamspeler
    Santen, Arie vanTeamspeler
    Stekas, NikolaosTeamspeler
    Talens, SvenTeamspeler
    Turksma, JorritTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    UZSC H6

    VS

    Watervlo H3

    20 april 202415:45 uur
    De Krommerijn Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    UZSC H6

    Heren

    5,57

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    8,48

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,76

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd