• CJ1 Asp < 15 A WATERPOLO zaterdag speeldag man

  • UZSC CJ1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ciampi, IreneTechnische stafTeammanager
    Haan, Siem deTechnische stafCoach
    Lindeman-Pelgrum, MiekeTechnische stafTeammanager
    Maanen, Jaromir vanTechnische stafAssistent-Coach
    Rodenhuis, TjardaTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 14:30ZVL-1886 CJ1 - UZSC CJ1Combibad de Vliet
    9 mrt. 15:45UZSC CJ1 - ZPC AMERSFOORT CJ1De Krommerijn
    16 mrt. 16:30UZSC CJ1 - ZPB H&L Productions CJ1De Krommerijn
    23 mrt. 16:45PSV CJ1 - UZSC CJ1Sportcentrum voor studenten
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden UZSC CJ1 ( Eredivisie A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZPB H&L Productions CJ11414003516928242
    2ZVL-1886 CJ114120230211119136
    3ZV De Zaan CJ116111430717213534
    4GZC DONK CJ1149142211319028
    5ZPC AMERSFOORT CJ1139041771166127
    6PSV CJ115807218213524
    7UZSC CJ11360797188-9118
    8VZC/Polar Bears CJ1143110124209-8510
    9MNC Dordrecht CJ1163013120261-1419
    10De Ham CJ1152112129300-1717
    11AZC CJ114001454330-276-3
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boereboom, LukaTeamspelerSpeler
    Drost, JelleTeamspelerSpeler
    Hooff, Sev vanTeamspelerSpeler
    Koks, SimonTeamspelerSpeler
    Lindeman, MaxTeamspelerSpeler
    Pulles, JonasTeamspelerSpeler
    Rossum, Simon vanTeamspelerSpeler
    Sevastianov, AlexandruTeamspelerDoelverdediger
    Wind, Yordin van derTeamspelerSpeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    ZVL-1886 CJ1

    VS

    UZSC CJ1

    02 maart 202414:30 uur
    Combibad de Vliet Bad A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    UZSC CJ1

    Jongens-C <15 (Bond)

    7,46

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    14,46

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,38

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd