• CJ1 Asp < 15 A WATERPOLO zaterdag speeldag man

  • UZSC CJ1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ciampi, IreneTechnische stafTeammanager
    Haan, Siem deTechnische stafCoach
    Lindeman-Pelgrum, MiekeTechnische stafTeammanager
    Maanen, Jaromir vanTechnische stafAssistent-Coach
    Rodenhuis, TjardaTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden UZSC CJ1 ( Eredivisie A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZPB H&L Productions CJ120200047311136260
    2ZVL-1886 CJ120170342115127051
    3ZV De Zaan CJ120141537420716743
    4ZPC AMERSFOORT CJ120140629317312042
    5GZC DONK CJ120131629618511140
    6PSV CJ12010010264303-3930
    7VZC/Polar Bears CJ1206113192277-8519
    8UZSC CJ1206014123300-17718
    9De Ham CJ1204115205376-17113
    10MNC Dordrecht CJ1204016147311-16412
    11AZC CJ120002069463-394-3

    Poulestanden UZSC CJ1 ( Eredivisie A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZPB H&L Productions CJ12200436376
    2ZVL-1886 CJ122003617196
    3ZV De Zaan CJ12110302554
    4ZPC AMERSFOORT CJ12101222203
    5GZC DONK CJ12101222203
    6PSV CJ120112530-51
    7VZC/Polar Bears CJ120021736-190
    8UZSC CJ12002643-370
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boereboom, LukaTeamspelerSpeler
    Drost, JelleTeamspelerSpeler
    Grelli, FrancescoTeamspeler
    Hooff, Sev vanTeamspelerSpeler
    Koks, SimonTeamspelerSpeler
    Lindeman, MaxTeamspelerSpeler
    Pulles, JonasTeamspelerSpeler
    Rossum, Simon vanTeamspelerSpeler
    Sevastianov, AlexandruTeamspelerDoelverdediger
    Wind, Yordin van derTeamspelerSpeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    UZSC CJ1

    Jongens-C <15 (Bond)

    6,15

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    15,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,90

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd