• BM1 Asp < 17 WATERPOLO zondag speeldag vrouw

  • UZSC BM1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Janssen, PeterTechnische stafCoach
    Nulkes-van Dijk, Marie-JoseTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 jun. 00:00GZC DONK BM1 - UZSC BM1Groenhovenbad
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden UZSC BM1 ( Eredivisie A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GZC DONK BM117170030815615251
    2Polar Bears BM118150330915915045
    3Het Ravijn BM118150330217312945
    4ZVL-1886 BM1189272041723229
    5VZV Njord BM118846243242128
    6ZV De Zaan BM118828224227-326
    7De Ham BM1187011196207-1121
    8MNC Dordrecht BM 1183114130287-15710
    9UZSC BM1171115113256-1434
    10ZPB H&L Productions BM1181017134284-1503
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boddaert, VeraTeamspeler
    Bulthuis, LissaTeamspeler
    Gosselt, NoorTeamspeler
    Kooij, DuumTeamspeler
    Lutters, JasmijnTeamspeler
    Noort, Paz van derTeamspeler
    Nulkes, LynnTeamspeler
    Praamstra, SamanthaTeamspeler
    Visser, MaudTeamspeler
    Vrolijk, TesselTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    GZC DONK BM1

    VS

    UZSC BM1

    30 juni 202400:00 uur
    Groenhovenbad Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    UZSC BM1

    Meisjes-B <17 (Bond)

    6,65

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    15,06

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,24

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd