• DG2 Pup < 13 B WATERPOLO zaterdag speeldag gemengd

  • UZSC DG2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Eleftheriadis, WickyTechnische stafTeammanager
    Kooij, Gert-janTechnische stafCoach
    Wolf-de Jonge, SharonTechnische stafCoach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.UZSC DG2 - UZSC DG313 - 9
    6 apr.Watervlo DG1 - UZSC DG214 - 2
  • Poulestanden UZSC DG2 ( 2e klasse A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Watervlo DG12020003247425060
    2VZC DG120160424212311948
    3UZSC DG2201019174171331
    4BZC Brandenburg DG1207112127158-3122
    5UZSC DG3205114130235-10516
    6ZPC AMERSFOORT DG320011969305-2361
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beelen, LiewkeTeamspeler
    Cornelisse, IdrisTeamspeler
    Griffioen, AlexanderTeamspeler
    Hofstede, Idas terTeamspeler
    Hoogenboezem, HannahTeamspeler
    Kooij, WieszTeamspeler
    Makai, ElonTeamspeler
    Stutvoet, IlyaTeamspeler
    Vader, BillyTeamspeler
    Wolf, Nikki-LynnTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    UZSC DG2

    Gemengd-D <13

    8,70

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    8,55

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,55

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd