• Dames 5 WATERPOLO zaterdag speeldag vrouw

  • UZSC Da5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 apr. 17:45UZSC Da5 - Watervlo Da3De Krommerijn
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.ZPC AMERSFOORT Da4 - UZSC Da58 - 3
    6 apr.ZPC Woerden Da2 - UZSC Da50 - 12
  • Poulestanden UZSC Da5 ( 3e klasse A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Vaart Da121182122010611456
    2De Duinkikkers Da22117132061079952
    3UZSC Da52115241761076947
    4ZPC AMERSFOORT Da42112271411172438
    5Zwemclub Zeist Da12111281311062535
    6Watervlo Da3201019148150-231
    7Aquarijn Da4217311130149-1924
    8Het Zinkstuk Da2217212123150-2723
    9De Amstel Da1209110146183-3722
    10Zwemvereniging Utrecht Da6216213147163-1620
    11De Fuut Da121301882202-1209
    12ZPC Woerden Da221102091201-1103
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bredewout, MaaikeTeamspeler
    Coenders, LucaTeamspeler
    Copier, CarlijnTeamspeler
    Goris, LisaTeamspeler
    Griend, Robin van derTeamspeler
    Hansen, AnneliesTeamspeler
    Helm, Marise van derTeamspeler
    Hendrikse, LouiseTeamspeler
    Hoorn, Lotte van derTeamspeler
    Jeronimus, SaarTeamspeler
    Mol, GuusjeTeamspeler
    Siegelaer, EllenTeamspeler
    Terpstra, MaaikeTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    UZSC Da5

    VS

    Watervlo Da3

    21 april 202417:45 uur
    De Krommerijn Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    UZSC Da5

    Dames

    8,38

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,10

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,24

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd