• UZSC EG1 WATERPOLO gemengd

  • UZSC EG1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Szalma, BotondTechnische stafCoach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.BZC Brandenburg EG1 - UZSC EG12 - 16
    6 apr.UZSC EG1 - De Ham EG13 - 6
  • Poulestanden UZSC EG1 ( 1e klasse A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1UZSC EG12018021996013954
    2De Ham EG1191414182958743
    3ZPC AMERSFOORT EG1201118169997034
    4ZV De Zaan EG12010281951059032
    5BZC Brandenburg EG1194015120180-6012
    6De Ham EG220002030356-3260
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Buzepol, MaximeTeamspeler
    Groot, RubenTeamspeler
    Modderman, OttoTeamspeler
    Poma, FlavioTeamspeler
    Rutter, KlausTeamspeler
    Szalma, VincentTeamspeler
    Szalma, YvetteTeamspeler
    Witte, Mathis deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    UZSC EG1

    Gemengd-E <11

    9,95

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,70

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd