• UZSC H8 WATERPOLO zaterdag speeldag man

  • UZSC H8

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 mrt. 17:00UZSC H8 - ZPC AMERSFOORT H8De Krommerijn
    16 mrt. 19:00Zwemvereniging Utrecht H6 - UZSC H8De Kwakel
    23 mrt. 17:15UZSC H8 - De Fuut H2De Krommerijn
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden UZSC H8 ( 3e klasse C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1UZSC H8161303157837439
    2De Albatros H1141202170719936
    3ZPC AMERSFOORT H81310121361003631
    4Watervlo H41510141311052631
    5VZC H413904115823330
    6De Vuursche H214707124117721
    7De Fuut H2134189191013
    8Aquarijn H31432994123-2911
    9Zwemvereniging Utrecht H614301174136-629
    10Het Zinkstuk H215311185148-637
    11ZPC AMERSFOORT H1015021356177-1212
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aalbers, EngelbertTeamspeler
    Beukering, Mike vanTeamspeler
    Bijeman, RobTeamspeler
    Boskamp, StefanTeamspeler
    Budding, Marcel RenéTeamspeler
    Depla, MauritsTeamspeler
    Eligh, MarkTeamspeler
    Hessels, OlivierTeamspeler
    Hoepelman, AndyTeamspeler
    Hoepelman, BenjaminTeamspeler
    Koenders, MichelTeamspeler
    Meijer, RonaldTeamspeler
    Mink van der Molen, IJsbrandTeamspeler
    Ortiz Buitrago, AdrianTeamspeler
    Pieterson, RobTeamspeler
    Rooyen, Bram vanTeamspeler
    Slagter, FrankTeamspeler
    Wittebrood, OnnoTeamspeler
    Zeeland, Hans vanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    UZSC H8

    VS

    ZPC AMERSFOORT H8

    10 maart 202417:00 uur
    De Krommerijn Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    UZSC H8

    Heren

    9,81

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,19

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,44

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd