• UZSC H8 WATERPOLO zaterdag speeldag man

  • UZSC H8

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden UZSC H8 ( 3e klasse C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Albatros H120171225211114152
    2UZSC H82016132011119049
    3Watervlo H42013251771344341
    4ZPC AMERSFOORT H81914141981504840
    5VZC H41812151551064940
    6De Vuursche H22010010176186-1030
    7De Fuut H2206113141152-1119
    8Aquarijn H3205213145165-2017
    9Zwemvereniging Utrecht H6204016102186-8412
    10Het Zinkstuk H2194114103185-8210
    11ZPC AMERSFOORT H1020121773237-1645
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aalbers, EngelbertTeamspeler
    Beukering, Mike vanTeamspeler
    Bijeman, RobTeamspeler
    Boskamp, StefanTeamspeler
    Budding, Marcel RenéTeamspeler
    Eligh, MarkTeamspeler
    Hessels, OlivierTeamspeler
    Hoepelman, AndyTeamspeler
    Hoepelman, BenjaminTeamspeler
    Koenders, MichelTeamspeler
    Meijer, RonaldTeamspeler
    Mink van der Molen, IJsbrandTeamspeler
    Ortiz Buitrago, AdrianTeamspeler
    Pieterson, RobTeamspeler
    Rooyen, Bram vanTeamspeler
    Slagter, FrankTeamspeler
    Tavares, Francisco MoreiraTeamspeler
    Wittebrood, OnnoTeamspeler
    Zeeland, Hans vanTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    UZSC H8

    Heren

    10,05

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,55

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,45

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd