• BJ1 Asp < 17 A WATERPOLO zondag speeldag man

  • UZSC BJ1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Gielis, HesterTechnische stafTeammanager
    Steenbrink, FransTechnische stafCoach
    Wijnhoven, GiesTechnische stafAssistent-Coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 mei. 18:45UZSC BJ1 - AZC BJ1De Krommerijn
    30 mei. 00:00UZSC BJ1 - Waterpolo Den Haag (SG) BJ1De Krommerijn
    30 mei. 00:00UZSC BJ1 - Schuurman BZC BJ1De Krommerijn
    30 mei. 00:00Watervlo BJ1 - UZSC BJ1Fletiomare
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 mei.AZC BJ1 - UZSC BJ11 - 16
    15 mei.UZSC BJ1 - Watervlo BJ126 - 3
  • Poulestanden UZSC BJ1 (BJB Jongens-B <17 (Bond))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZV De Zaan BJ117161045112832349
    2Polar Bears19141435117617543
    3Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BJ119130627615112539
    4UZSC BJ11711062421628033
    5Waterpolo Den Haag (SG) BJ1184113129297-16813
    6Schuurman BZC BJ1163112141297-15610
    7Watervlo BJ1183015128369-2419
    8AZC BJ1143011115253-1386
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Edelbroek, RenzoTeamspelerSpeler
    Eeken, Bouke vanTeamspelerSpeler
    Ellis, SemTeamspeler
    Haan, Siem deTeamspelerSpeler
    Hoeven, Thijs van derTeamspelerSpeler
    Kortleve, StanTeamspelerSpeler
    Nauta, AriTeamspelerSpeler
    Nuguse, HalyotTeamspelerSpeler
    Rijk, Tom deTeamspelerSpeler
    Sanden, Luca van derTeamspelerSpeler
    Steenbrink, PimTeamspelerDoelverdediger
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    UZSC BJ1

    VS

    AZC BJ1

    28 mei 202218:45 uur
    De Krommerijn Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    UZSC BJ1

    Jongens-B <17 (Bond)

    14,24

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    9,53

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,94

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd