• UZSC H7 WATERPOLO zaterdag speeldag man

  • UZSC H7

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 okt.Zwemvereniging Utrecht H5 - UZSC H74 - 14
    24 sep.UZSC H7 - ZPC AMERSFOORT H98 - 9
  • Poulestanden UZSC H7 ( 3e klasse C )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VZC H4220015876
    2UZSC H72101221393
    3De Fuut H22101171523
    4De Albatros H111007613
    5Aquarijn H42101201463
    6ZPC AMERSFOORT H911009810
    7Watervlo H300000000
    8Zwemvereniging Utrecht H530031839-210
    9ZC Zeist H1/de Duinkikkers H3100127-5-3
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adriaans, HansTeamspeler
    Alkema, FrankTeamspeler
    Arkesteijn, MatsTeamspeler
    Bosch, Matthieu van denTeamspeler
    Bosch, Skip van denTeamspeler
    Gammeren, Thijs vanTeamspeler
    Hogerwerf, JoostTeamspeler
    Janssen, ArnoudTeamspeler
    Leeuwen, Koen vanTeamspeler
    Oonk, RikTeamspeler
    Oosterhout, Lucas vanTeamspeler
    Oosterhout, Martin vanTeamspeler
    Stolk, HagenTeamspeler
    Venema, ArnoutTeamspeler
    Wigman, ErikTeamspeler
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    UZSC H7

    Heren

    11,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    6,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd