Na de succesvolle rentree van vorig jaar keren ook dit seizoen de Utrechtse Waterpolo Dagen weer terug! Drie dagen lang staat Zwembad De Krommerijn in het teken van topwaterpolo, spannende wedstrijden en natuurlijk gezelligheid.
Onze dames- en herenselectie nemen het op tegen sterke ploegen uit de Eredivisie. In de damespoule spelen UZSC, ZV De Zaan, Polar Bears en GZC Donk tegen elkaar. Bij de heren strijden UZSC, ZV De Zaan, Polar Bears en PSV om de winst. Stuk voor stuk topploegen, dus dat belooft drie dagen vol waterpolospektakel!
Én dit weekend genieten we niet alleen van mooie wedstrijden, maar barst ook op zaterdagavond in ons clubhuis een feest los!
De wedstrijden zijn gratis toegankelijk, dus wees erbij!
📅 11, 12 en 13 september
📍 Zwembad de Krommerijn
🎟️ Gratis toegang
📢 Houd onze socials in de gaten voor meer informatie!
De Utrechtse Waterpolo Dagen worden mede mogelijk gemaakt met dank aan Stadsbrouwerij Roodnoot, Deksels Lekker en Caseflex.

UZSC
Utrechtse Zwemclub-Star-Combinatie
Weg naar Rhijnauwen 3
3584 AD Utrecht