Zondag 5 november
20
4
De Ham BJ1
2
21
HZC de Robben BJ1
14
WIDEX GZC DONK BM1
9
11
6
ZV De Zaan Da5
6
6
VZC H2
8
De Duinkikkers H2
6
1
ZPC AMERSFOORT H11
2
6
15
ZV De Zaan EG1
21
0
ZPC AMERSFOORT DG4
Zaterdag 4 november
10
Zwemclub Zeist H1
3
Zondag 24 september
4
Zwemclub Zeist CG1
9
CG1
Zondag 17 september
4
4
Zwemclub Zeist H1
Zaterdag 6 mei
3
De Waterwolf Da1
4
Zondag 30 april
8
1
DWT Da1
Zondag 23 april
18
4
De Ham De Ham/Het Y BJ1
Zaterdag 22 april
4
Aquarijn BJ1
1
Zondag 16 april
De Zijl Zwemsport BJ1
Zaterdag 15 april
5
5
De Vaart CG1
5
8
De Vaart H3
3
5
De Vaart De Vaart DG1
Zondag 9 april
8
12
ZV De Zaan BJ1
6
4
Aquarijn BJ1
12
12
ZVL-HAWABO (SG) BM1
13
De Duinkikkers CG1
1
9
5
ZPC AMERSFOORT H9
11
5
Watervlo H4
3
Het Y EG1
3
11
4
Watervlo EG2
Zaterdag 8 april
11
6
WIDEX GZC DONK H1
8
11
WIDEX GZC DONK H2
6
ZV De Zaan CJ1
10
17
ZV De Zaan CM1
5
17
7
De Treffers Da1
3
6
De Waterwolf Da1
13
Polar Bears H3
8
10
Swol 1894 H2
9
13
5
ZPC AMERSFOORT H7
16
5
De Meeuwen Diemen H2
13
De Fuut H3
3
3
De Otters Het Gooi DG1
11
11
KZC DG1
2
2
0
Het Y DG2
Zondag 2 april
8
Polar Bears Da2
10
7
VZC BJ1
12
18
HZC de Robben BJ1
3
2
9
De Vuursche CG1
16
2
IJsselmeer H3
2
9
KZC EG1
15
4
Het Y DG1
8
1
HZC de Robben DG2
Zaterdag 1 april
14
WIDEX GZC DONK Da1
11
7
WIDEX GZC DONK Da2
5
6
AZC AZC Alphen H1
12
14
De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H2
6
18
ZV Noordkop CJ1
9
17
WIDEX GZC DONK CM1
6
3
Het Y Da2
9
12
5
Het Y Da3
7
2
ZPC AMERSFOORT Da3
7
10
Katwijk H2
9
5
ENC Arnhem (SG) H2
5
De Aalscholver H2
15
5
VZC H4
6
2
Het Zinkstuk H2
18
5
16
De Otters Het Gooi H3
7
ZPC Woerden EG2
13
4
De Vaart De Vaart DG1
2
Zondag 26 maart
14
3
WIDEX GZC DONK BJ1
12
2
KZC KZC BJ2 / Aquafit
7
26
ZV De Zaan BM1
6
7
KZC CJ1
12
7
Zwemvereniging Utrecht Da1
8
3
De Waterwolf H1
27
1
De Vuursche EG2
8
2
ZPC Woerden DG1
Zaterdag 25 maart
19
3
ZV De Zaan Da1
17
7
ZV De Zaan Da2
12
9
ZPB H&L Productions H1
9
13
ZPB H&L Productions H2
20
1
ZPCH CJ1
6
De Vaart CG1
10
9
15
ZV De Zaan CM1
7
Oceanus Da1
7
2
Aquarijn Da2
5
12
AZC H2
5
6
ZV De Zaan H3
7
11
ZV De Zaan EG1
5
4
ZV Noordkop DG2
11
Zondag 19 maart
11
10
Het Ravijn BJ1
3
20
ZPC AMERSFOORT BJ2
14
Polar Bears BM1
4
4
16
GoSwim CG1
8
5
BZ&PC Da1
8
7
De Meeuwen Diemen Da1
4
De Ham Da4
10
7
15
Het Y H2
4
4
Oceanus H3
13
6
De Snippen H3
14
5
De Dolfijn EG1
Zaterdag 18 maart
11
6
Polar Bears Da1
13
3
Polar Bears Da2
12
7
De Ham H1
7
8
WIDEX GZC DONK H3
5
VZC CJ1
24
4
HZC de Robben CJ1
5
5
7
Polar Bears CM1
7
Aqua-Novio'94 H2
8
5
De Fuut H2
15
3
ZPC AMERSFOORT H10
10
5
De Vuursche H3
11
21
ZV De Zaan DG1
2
Dinsdag 14 maart
KNZB Topsport KNZB JTT HBJ1
Zondag 12 maart
Schuurman BZC BJ1
WIDEX GZC DONK BM1
ZPC AMERSFOORT CJ1
1
AZ&PC De Futen AZ&PC De Futen/De Snippen CG1
3
Zaterdag 11 maart
De Ham Da1
9
De Ham Da2
13
Polar Bears H1
Polar Bears H2
7
De Dolfijn BJ1
5
15
7
De Meeuwen Diemen CJ1
14
De Ham CM1
9
5
Polar Bears Da3
8
1
DWT Da1
12
4
VZC Da2
6
17
ZPC AMERSFOORT H2
9
7
10
BZC Brandenburg H2
0
De Dolfijn H3
13
Watervlo H3
5
De Albatros H1
15
8
9
Zwemvereniging Utrecht H5
19
De Albatros EG1
3
10
4
ZV Noordkop DG1
16
Watervlo DG1
1
2
8
Aquarijn DG1
Zondag 5 maart
14
4
AZC AZC Alphen BJ1
Zaterdag 4 maart
4
Polar Bears Da1
11
10
IJsselmeer CG1
13
4
Watervlo Da1
8
7
Het Zinkstuk Da1
9
4
IJsselmeer H3
19
Zondag 26 februari
16
7
De Ham Da1
Zaterdag 25 februari
14
4
ZPB H&L Productions Da1
13
5
Schuurman BZC H1
Zondag 19 februari
15
6
PSV BJ1
11
3
ZV De Zaan BJ2
18
5
PSV Da2
10
2
De Snippen Da1
14
9
VZC H2
19
11
DWT H3
Zaterdag 18 februari
8
10
ZVL-HAWABO (SG) Da1
13
5
ZVL-HAWABO (SG) Da2
10
2
BZC Brandenburg H1
6
7
PSV H2
5
De Otters Het Gooi CJ1
5
5
10
ZVL-HAWABO (SG) CM1
5
De Duinkikkers De Duinkikkers Da1 / ZV Utrecht Da4
9
0
Watervlo EG1
21
7
De Vaart EG1
16
4
ZPC AMERSFOORT DG1
11
Zondag 12 februari
6
ZPB H&L Productions BJ1
19
8
De Ham BM1
7
6
JAWS Amsterdam Da1
6
6
12
De Ham EG1
8
6
Aquarijn EG1
Zaterdag 11 februari
8
Het Ravijn Da1
11
5
Het Ravijn Da2
11
5
Het Ravijn H1
8
2
Het Ravijn H2
12
2
Oceanus BJ1
8
33
0
DAW CJ1
1
ZV Haerlem CJ1
14
6
6
Aquarijn CG1
1
ZVL-HAWABO (SG) Da3
22
5
5
Watervlo Da2
10
BZ&PC H2
12
15
6
De Meer H2
4
4
Het Zinkstuk H1
1
Zwemclub Zeist H3
16
1
Zwemclub Zeist H3
16
9
2
Aquarijn H4
10
8
IJsselmeer H2
21
1
ZPCH DG1
5
7
ZV De Zaan DG2
Zondag 5 februari
10
7
MNC Dordrecht BJ1
11
15
Het Ravijn BM1
De Houtrib H2
11
5
De Vuursche H1
15
2
VZC-E&P H6
De Vaart H3
Zaterdag 4 februari
11
10
ZPB H&L Productions Da2
13
5
Schuurman BZC H2
4
8
BZC Brandenburg BJ1
7
6
West-Friesland (SG) CJ1
6
BZC Brandenburg CG1
6
19
8
H.B.W. (SG) CM1
14
2
NDD NDD Doetinchem Da1
8
H.B.W. (SG) H.B.W. (SG) / DIJsselmeer
12
10
Aquapoldro H2
17
3
De Fuut H4
16
18
ZPCH EG1
5
Zwemclub Zeist EG2
6
BZC Brandenburg DG1
8
5
DAW DG1
5
6
5
De Duinkikkers DG1
Zondag 29 januari
7
ZPC AMERSFOORT BJ1
10
12
PSV BM1
10
10
11
ZV Noordkop CJ1
1
16
De Albatros CG1
21
0
BZC Brandenburg EG1
6
9
ZPC AMERSFOORT EG3
4
8
VZC-E&P DG1
1
7
ZV Haerlem DG1
Zaterdag 28 januari
9
7
WIDEX GZC DONK Da1
8
9
WIDEX GZC DONK Da2
5
ZVVS H1
31
9
ZV De Zaan H2
9
3
ZV Haerlem BJ1
12
5
BZC Brandenburg CJ1
15
8
14
WIDEX GZC DONK CM1
1
De Warande Da1
17
6
3
Zwemvereniging Utrecht Da3
9
6
LZ 1886 H2
6
8
ZPC AMERSFOORT H3
5
IJsselmeer H1
11
6
Aquarijn H2
6
11
De Vuursche DG1
1
Dinsdag 24 januari
7
KNZB Topsport KNZB JTT H1
15
Zondag 22 januari
7
De Ham De Ham/Het Y BJ1
10
10
10
ZPB H&L Productions BM1
20
5
DZT'62 Da1
6
Schuurman BZC H3
3
8
9
De Snippen H2
13
3
ZPC Woerden H3
Zaterdag 21 januari
14
4
ZV De Zaan Da1
18
3
ZV De Zaan Da2
14
11
ZPC AMERSFOORT H1
15
6
MNC Dordrecht H2
1
6
DAW DAW / Aquawaard
6
KZC CJ1
3
3
De Fuut De Fuut
1
ZV De Zaan CM1
4
Aquarijn Da1
5
4
Zwemvereniging Utrecht Da2
5
8
ZV Haerlem H3
6
22
0
De Ham H5
6
Zwemvereniging Utrecht H7
18
11
De Otters Het Gooi EG1
3
6
HZC de Robben DG1
7
Zondag 15 januari
7
6
De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport BJ1
De Ham BM1
4
6
HZC de Robben CJ1
2
14
ZPC AMERSFOORT EG1
11
2
De Ham DG1
Zaterdag 14 januari
Polar Bears Da1
Polar Bears Da2
9
De Zijl Zwemsport H1
5
17
De Ham H2
17
ZV Noordkop BJ1
VZC-E&P CJ1
2
5
Zwemclub Zeist Zwemclub Zeist CG1
8
Polar Bears CM1
8
De Rijn Da1
4
6
ZPC AMERSFOORT Da1
7
2
ZPC Woerden Da1
9
3
Het Ravijn H3
5
ZV Haerlem H5
14
3
Zwemclub Zeist H1
6
4
5
GoSwim H2
6
De Aalscholver H3
11
3
ZPC AMERSFOORT DG2
9
4
4
KZC DG2
Zondag 8 januari
3
Polar Bears BJ1
16
Zaterdag 7 januari
3
De Snippen H2
13
5
Watervlo DG2
5
Zondag 18 december 2016
2
AZC AZC Alphen BJ1
16
12
ZVL-HAWABO (SG) BM1
6
11
10
De Meeuwen Diemen CJ1
1
19
De Duinkikkers CG1
Watervlo Da1
De Waterwolf Da1
9
5
De Vuursche H2
9
ZPC AMERSFOORT H11
5
5
6
BZC Brandenburg H4
3
5
Het Y EG1
9
5
De Otters Het Gooi DG1
14
1
De Dolfijn DG1
Zaterdag 17 december 2016
De Ham Da1
17
11
De Ham Da2
4
WIDEX GZC DONK H1
7
10
WIDEX GZC DONK H2
6
De Ham CJ1
10
9
De Ham CM1
4
De Treffers Da1
12
8
4
Polar Bears H3
7
10
Swol 1894 H2
8
ZPC AMERSFOORT H7
6
4
Zwemvereniging Utrecht H6
5
11
VZC-E&P EG1
6
13
ZPC AMERSFOORT DG3
4
Zondag 11 december 2016
23
3
Polar Bears BJ1
5
8
HZC de Robben BJ1
3
8
De Otters Het Gooi CJ1
1
Het Y DG1
16
1
4
KZC DG1
1
Het Y DG2
10
Zaterdag 10 december 2016
ZVL-HAWABO (SG) Da1
12
ZVL-HAWABO (SG) Da2
10
12
8
AZC AZC Alphen H1
4
13
De Zijl Zwemsport De Zijl Zwemsport H2
9
6
ZV De Zaan CJ1
8
De Vuursche CG1
1
11
ZVL-HAWABO (SG) CM1
7
4
0
Het Y Da2
6
Het Y Da3
9
3
ZPC AMERSFOORT Da3
2
3
Katwijk H2
12
5
ENC Arnhem (SG) H2
11
14
1
De Aalscholver H2
6
ZPC AMERSFOORT H9
5
6
Watervlo H4
5
3
De Meeuwen Diemen H2
15
6
6
De Fuut H3
13
KZC EG1
4
2
Watervlo EG2
10
Woensdag 7 december 2016
15
13
KNZB Topsport KNZB JTT HBJ1
Zondag 4 december 2016
9
ZV De Zaan BJ1
8
19
ZV De Zaan BM1
3
Zondag 27 november 2016
21
8
VZC-E&P BJ1
7
16
Polar Bears BM1
8
6
ZV Haerlem CJ1
De Vaart CG1
6
6
VZC-E&P H4
2
8
ZV De Zaan EG1
10
9
ZPC Woerden EG2
De Vaart De Vaart DG1
Zaterdag 26 november 2016
11
8
Het Ravijn Da1
13
6
Het Ravijn Da2
8
ZPB H&L Productions H1
8
8
ZPB H&L Productions H2
9
5
KZC KZC BJ2 / Aquafit
7
4
Zwemvereniging Utrecht Da1
9
10
5
Oceanus Da1
6
2
Aquarijn Da2
7
11
AZC H2
9
6
ZV De Zaan H3
9
De Waterwolf H1
7
11
2
Het Zinkstuk H2
7
De Otters Het Gooi H3
6
3
HZC de Robben DG2
9
Zondag 20 november 2016
10
10
ZVL-HAWABO (SG) Da1
11
WIDEX GZC DONK H3
6
4
WIDEX GZC DONK BJ1
18
16
WIDEX GZC DONK BM1
3
1
ZPCH CJ1
27
5
West-Friesland (SG) CJ1
13
5
De Snippen H3
12