• CM1 Asp < 15 A WATERPOLO zaterdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Drewes, NeridaTechnische stafCoach
    Essing, DeniseTechnische stafCoach
    Fokker, SanderTechnische stafCoach
    Kaaij, Karin van derTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden UZSC CM1 (CMB Meisjes-C <15 (Bond))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1UZSC CM11616002727519748
    2ZVL-1886 Tetteroo CM11614022217214942
    3Het Ravijn CM11611052101288233
    4Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CM1168081511312024
    5ZPB H&L Productions CM1166010138175-3718
    6WIDEX GZC DONK CM116601091193-10218
    7VZV Njord CM116301395176-819
    8Polar Bears CM116001654282-2280
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Elst, Tatum van derTeamspeler
    Fokker, SammieTeamspeler
    Griffioen, IsabellaTeamspeler
    IJsselstijn, RobineTeamspeler
    Jutte, RobinTeamspeler
    Kaaij, Maxiemme van derTeamspeler
    Sinnema, JadeTeamspeler
    Westerbroek, FrederiqueTeamspeler
    Willems, LolaTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    UZSC CM1

    Meisjes-C <15 (Bond)

    17,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,69

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd