• CJ1 Asp < 15 A WATERPOLO zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafCoach
    Beukering, Mike vanTechnische stafCoach
    Burg, Joost van derTechnische stafCoach
    Roth, AafjeTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden UZSC CJ1 (CJB Jongens-C <15 (Bond))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZV De Zaan CJ118171045210434852
    2Het Ravijn CJ1/Schuurman BZC CJ118151227013813246
    3PSV Waterpolo CJ118140431117313842
    4Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT CJ118130524713411339
    5Waterpolo Den Haag (SG) CJ11912072512183336
    6ZPB H&L Productions CJ11810262051456032
    7De Ham CJ11810172402053531
    8UZSC CJ1188010181203-2224
    9VZC CJ1/Polar Bears CJ1188010212248-3624
    10WIDEX GZC DONK CJ1185013174270-9615
    11ZVL-1886 Tetteroo CJ1185013138248-11015
    12VZV Njord CJ1194114167312-14513
    13MNC Dordrecht CJ1182016112287-1756
    14Regio Noord CJ118101794369-2753
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Connolly, FearghalTeamspeler
    Edelbroek, RenzoTeamspeler
    Eeken, Bouke vanTeamspeler
    Haan, Siem deTeamspeler
    Hoeven, Thijs van derTeamspeler
    Kortleve, StanTeamspeler
    Nauta, AriTeamspeler
    Rijk, Tom deTeamspeler
    Sanden, Luca van derTeamspeler
    Steenbrink, PimTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    UZSC CJ1

    Jongens-C <15 (Bond)

    10,06

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    11,28

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd