• BM1 Asp < 17 WATERPOLO zondag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Genee, AmarensTechnische stafCoach
    Westerbroek, LeontineTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden UZSC BM1 (BMB Meisjes-B <17 (Bond))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZVL-1886 Tetteroo BM11515003367925745
    2Polar Bears BM114120229114115036
    3Het Ravijn BM11410041801364430
    4MNC Dordrecht BM 1159151871662128
    5Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT BM1148152201497125
    6UZSC BM1148061821374521
    7ZV De Zaan BM113508113196-8315
    8De Ham BM1144010107225-11812
    9PSV Waterpolo BM114401099181-829
    10Schuurman BZC Schuurman BZC BM1141013119284-1653
    11ZV Haerlem BM1130013101241-1400
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Borst, MarijnTeamspeler
    Bösker, SanneTeamspeler
    Ellen, EnnaTeamspeler
    Kisjes, MaudTeamspeler
    Vrueh, Hanna deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    UZSC BM1

    Meisjes-B <17 (Bond)

    13,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    9,79

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd